REFERENCE

Tyto příspěky nás utvrzují v tom, že to co děláme, má smysl :).
S výukou jsem po celou dobu, kdy kluci centrum navštěvovali, byla maximálně spokojená a i dětem se styl a průběh hodin líbil. Děkuji moc za skvěle odvedenou práci učitelů, kteří se mým dětem v průběhu výuky věnovali a přeji centru Ámosík co nejvíce takto spokojených rodičů i dětí, jako jsme byli my :-)

Markéta Malinová

Touto cestou bych chtěla poděkovat za kvalitní přípravu dcery k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium, kam byla přijata. Mohu Vás jen doporučit a ještě jednou děkujeme.

Gabriela Běloubková

Milí Ámosíci,
chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za přípravu naší dcery k přijímacím zkouškám na střední školu. Dcera díky pomoci učitelů a přípravě formou SCIO testů příjímací zkoušky zvládla s větší jistotou:-) . Po zkouškách ocenila, že jí Ámosík moc pomohl:-D. Chtěli bychom také moc poděkovat paní Elešové za úžasné hodiny angličtiny. Dcera plánuje, že bude s angličtinou pokračovat i na střední škole:-). Přejeme Vám další spokojené studentíky:-).

Tomanovi

Dobrý den!
Zasíláme Vám rádi referenci.
Velké poděkování zakladatelkám Centra vzdělávání -Ámosíka. Je neuvěřitelné s jakým nadšením studentíci dochází na výuky. Svým lidským přístupem si získávají jak rodiče, tak i děti. Hodně sil a žádné překážky ve fungování.

Rennerovi

Dobrý den,
touto cestou chci poděkovat Ámosíku za perfektní přípravu mé dcery ke zkouškám na osmi leté gymnázium, které zvládla a nastoupila na své vytoužené gymnázium v Jateční. Syn měl na začátku 9. třídy velké problémy s matematikou, ale díky paní učitelce to nakonec zvládl a z matematiky měl v poletí za 2 a na konci roku dokonce za 1. Jsem moc ráda, že Ámosík v Ústí funguje a určitě využijeme jeho služeb i v příštích letech.

Augstenová

Dobrý den, v loňském roce proběhla u mé dcery výuka AJ, která byla naprosto perfektní. Spolupráce byla velmi příjemná a komunikativní a již po 3 měsících byly znát velké pokroky i výsledky ve škole. Mnohokrát děkuji paní Elešové.

Miroslava Kalitová

envelopemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram